Aed

Aed

Thursday, October 17, 2013

Tomatihooaeg 2013 peaaegu lõppenud

Tomatihooaeg on peaagu selleks korraks lõppenud. Kasvuhoonest sõime tomateid kolm kuud. Viimased paar nädalat oli küte ka sees, aga mul hakkas lõpuks elektrist kahju ning korjasin viimased tomatid rohelistena ära ja tõin garaaži järelvalmima. Kuigi tomatihooaja algul oli olukord päris nigel ja kolletav, suutsime taimed siiski elustada ja saada sel aastal väga hea saagi. Sõime 3 kuud tomateid igapäevaselt ning tomatihoidiseid tegin umbes 40 purki.

Tomatitaimi olen järgemööda ära visanud, kui need on välja surnud, aga ilusaid ei raatsinud veel maha kiskuda. Eks lähiajal võtab külm need taimed ära ja siis on kergem seda tööd teha.Hugo kasvuhoones (11.10.13). Korjame viimaseid tomateid. Ilm on nii soe, et käin õue ja kasvuhoone vahet lühikeste käistega.

Black Cherry ikka veel elujõuline (11.10.13)

Viimased tomatid, mis läksid garaaži järelvamima (11.10.13).1 comment:

  1. Olen Mavis Calos, esindaja Aiicco kindlustus plc, anname välja laenu individuaalsed erinevused usalduse ja au. anname laenu intressimääraga 2%. kui olete huvitatud võtke meiega ühendust selle ettevõtte e-pos (amaah.credit.offer@gmail.com) nüüd jätkata oma laenu üleminekudokumendi ok. kui teil on vaja laenu, et luua ettevõtte või kooli te olete väga teretulnud Aiicco kindlustus plc. Võite meiega ühendust võtta ka selle e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com). saame üle kanda summa, mida taotletakse enne nädalas.

    DO YOU NEED LOAN FOR PERSONAL BUSINESS? IF YES CONTACT OUR EMAIL ABOVE TO PROCEED WITH YOUR LOAN TRANSFER IMMEDIATELY OK.

    ReplyDelete